Kargo ve Taşıma Bilgileri

TÜRKİYE'nin birçok iline Satış ve Teslimatı sağlayabilmekteyiz. İSTANBUL içi verilen sparişler ücretsizdir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları yatakgetir.com güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz Nakliye tarafından yapılmaktadır.

Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır. Hafta içi saat 16:00 e kadar Cumartesi ise yarım gün olacak şekilde vermiş olduğunuz siparişler 7-21 gün içinde işleme alınır.+

Kargonuzu teslim sırasında kontrol edip hasar/hata gibi durumlar ürünü teslim almayarak telefon kanallarımızdan bizimle irtibata geçerek durumu bildiriniz. Teslim formu imzalanarak sorunsuz teslim alınan ürünlerde, sonradan bildirilen nakliye ve diğer sebeplerden oluşacak hasarlar kabul edilmeyecektir.

Nakliye ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte nakliye firmasına teslim edilmektedir.

Herhangi bir nedenden dolayı nakliye firması fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen "Müşteri Hizmetleri" bölümünden veya telefonla bize bildiriniz. En kısa zamanda faturanız tarafımızdan size yollanacaktır.